Home

Posadzki betonowe

Posadzki żywiczne

Posadzki żywiczne

Posadzki żywiczne

Przed wykonaniem określonej posadzki, szczególną uwagę przykładamy do przygotowania odpowiedniego podłoża. Najczęściej robimy to poprzez śrutowanie lub szlifowanie diamentowe betonowej powierzchni. Przed ułożeniem gruntującej warstwy żywicy, za każdym razem sprawdzamy odporność i wytrzymałość na odrywanie - wynik próby „pull – off” min. 1,5 MPa.

 

Posadzki żywiczne wykonujemy w całym zakresie rozwiązań stosownych dla tych materiałów, zarazem jako cienkowarstwowe powłoki malarskie z czystej żywicy jak i znane już od wielu lat nawierzchnie o grubości 2-3 mm z żywicy, wraz z wypełniaczem w postaci suszonego ogniowa piasku kwarcowego, jak również elastyczne nawierzchnie wielowarstwowe zgodne ze standardem OS-11, używane w miejscach narażonych na odkształcenia spowodowane zmiennymi warunkami atmosferycznymi lub ruchami konstrukcji, oraz nawierzchnie przeznaczone dla wielkich obciążeń, tak zwane jastrychy żywiczne o grubości 10mm.

 

W sytuacji realizowania zlecenia poprzez naszą firmę specjalnych posadzek odprowadzających ładunki - a więc antystatycznych, nieiskrzących podłóg żywicznych zapewniamy powykonawczą dokumentację pomiarową