Home

Posadzki betonowe

Posadzki żywiczne

O firmie

Szanowni Państwo!

 

Chemex System to przedsiębiorstwo specjalizujące się w wykonawstwie profesjonalnych i najwyższej klasy posadzek. W branży świadczonych usług nasza Firma jako jedna z nielicznych przedsiębiorstw egzystujących na polskim rynku, stosuje najnowsze technologie w realizowaniu zleceń.

Dla każdej z realizowanych inwestycji dobieramy odpowiednie rozwiązania technologiczne opierając się o przeprowadzone odpowiednie pomiary, próby wytrzymałościowe połączone z lokalną wizją obiektu i przede wszystkim posiłkując się aktualna dokumentacją projektową. Dbając o pełne zadowolenie każdego Klienta, za każdym razem przedstawiamy efektywne rozwiązania i optymalne pod względem jakościowym i finansowym.

 


 

Podejmujemy się prac zarówno w nowo powstających budynkach jak i już istniejących. Organizację i cały przebieg prac dostosowujemy odpowiednio do panujących warunków funkcjonowania obiektu oraz oczekiwań Inwestora. Pracujemy etapami i wykorzystujemy przerwy technologiczne zakładu, dzięki czemu cały obiekt nie musi koniecznie być wyłączany z użytkowania.

 

Znakomicie wyszkolona, z bogatym doświadczeniem grupa naszych fachowców systematycznie podnosi umiejętności i kwalifikacje. Współpracujemy z cenionymi producentami materiałów budowlanych, co pomogło stać się nam wiarygodnym i rzetelnym partnerem na rynku usług budowlanych, czego dowodem są Firmy z którymi stale współpracujemy oraz wiele nowych przedsiębiorstw chętnie korzystających z naszych usług.

 

Nasza specjalność to:

posadzki żywiczne,  posadzki betonowe,  wykładziny zgrzewane